Masáže

Relaxační masáž- Relaxační masáž je intenzivní, ale jemná a dost regenerační masáž. Povzbuzuje krevní oběh a uvolňuje masírované svaly. Uvolňuje tělo a mysl. Skvělá proti stresu,určená nejširšímu okruhu lidí. Spolu s relaxační hudbou je masáž prožitkem regenerujícím Vaše síly, odstraňujícím únavu, bolesti hlavy, stres, vnitřní napětí a psychickou vyčerpanost. Doporučuji pravidelně.

Gravid lymfomasáž-je sestavena ze speciálních lymfatických hmatů přizpůsobených pro těhotné ženy. Odbourává otoky dolních končetin, odplavuje škodliviny nahromaděné v těle a v lymfatickém řečišti. Detoxikuje a upravuje kvalitu pokožky, tělo i mysl zbavuje stresu a napětí.

Funkcí lymfatického systému je transport látek z tkání zpět do čisticího systému, který pak vylučuje sekreci Je to velice jemná masáž, která uvolňuje lymfatické uzliny. Je velice vhodná na uklidnění při těhotenství.

Bowenova tlaková masáž- je dotyková technika, uvolňuje stres a napětí nahromaděné ve svalech. Stažené a namáhané svaly se uvolní působením jemných impulsů a opět se vrátí do správné pozice. Bowenova technika také napomáhá správnému držení těla, odstraňuje bloky na úrovni fyzického těla. Procházením přes energetické dráhy  zlepšujeme funkci vnitřních orgánů. Metoda  působí na celý organismus , obnovuje rovnováhu na více úrovních:

 Je vynikající při rehabilitaci po úrazech, pro sportovce nebo pro lidi se sedavým zaměstnáním. Úspěšná je při problémech psychosomatického původu. Metodu je možné aplikovat na všechny, bez rozdílu věku či fyzické zdatnosti klienta. V celé technice jsou jen dva pohyby, které jsou kontraindikovány jen pro těhotné ženy.

Motýlí masáž- Velmi jemná relaxační metoda pro uvolnění citových a emocionálních bloků, které byly vytvořeny v době prenatálního vývoje.

Baňková masáž-  Masérská metoda, která se využívá při bolestech svalů a kloubů. Cílem masáže je regenerace a pročištění organismu.Léčení baňkami je stará metoda známá již ve starověku, používaná k potlačování bolesti pohybového aparátu - uvolnění zatuhlého svalstva, jako i k zmírnění problémů vnitřních orgánů. 

Relaxační masáž plosek nohou se zaměřením na lymfu-  je jemná masážní technika, jejímž cílem je zlepšit kvalitu lymfatického oběhu, popřípadě odčerpání přebytečné lymfy z podkoží a dostatečné uvolnění nohou. Což je péče o tělo a psychiku prostřednictvím reflexních plošek na chodidlech, kde je zobrazena dokonalá mapa lidského těla.

Tělové a ušní svíce -jsou osvědčenými prostředky pro podporu léčení. Tyto léčitelské svíce, vyrobené z přírodního bavlněného plátna, parafínu, (včelího vosku v případě ušních a čakrových svící) a bylinných esencí, jsou charakteristické svým kónickým tvarem. Tento tvar také umožňuje využít při hoření tzv. "komínovém efektu", při kterém dochází k uvolnění a odvádění veškerých nečistot a negací z místa, nad nímž je svíce právě používána. Ušní svíce a tělové svíce jsou výborné pro léčení celé řady tělesných a psychických obtíží.

Karmalogie - nám pomáhá pomocí čísel - narození svého, svých rodičů, partnerů, ukázat jakým směrem se vydat, jak se vyrovnat s životními situacemi. Vše je v dualitě, akce a reakce, zákon příčiny a následku, což je přirozenost Vesmíru. Proto se nelze divit, že dříve či později každý z nás musí splatit svůj, případně rodový dluh - karma po rodičích, prarodičích.Je na nás, zda využijeme tohoto daru čísel a na životní úkoly se připravíme a budeme pamatovat na zákonitost.

 Access Bars

Bars je 32 bodů na hlavě, kterých se během sezení lehce dotýkáme v různých kombinacích, které rozproudí jejich energii.

Jednotlivé body souvisí s oblastmi života jako jsou vztahy, peníze, kreativita, radost, mír a klid, naděje a sny a další.

Lehnete si , zakryjete se teplou dekou, zavřete si oči, uklidníte mysl a uvolníte se. Díky tomu se rychle dostanete do stavu hluboké relaxace.


Mozkové vlny se zpomalí, tělo během sezení uvolňuje emoce, omezení a bloky, zastaralé vzorce chování a myšlení, otevírá se vědomí, uvolňují se myšlenky s negativním nábojem. Je to jako když z harddisku počítače vymažete soubory, které již nepotřebujete.

Ošetření je vhodné a bezpečné pro děti, dospívající, pro dospělé, seniory i pro těhotné.

ÚČINKY ACCESS BARS TERAPIE

  • Pomoc při bolestech různých částí těla
  • Úleva při obtížích jako jsou migrény, alergie, astma, ekzémy
  • Nastartování samoléčebných procesů v těle, zrychlení hojení a rehabilitace po lékařských zákrocích či úrazech
  • Uvolnění stresu a napětí
  • Odbouraní únavy a vyčerpanosti, nedostatku životní energie
  • Má příznivý vliv na psychické potíže jako jsou deprese, úzkosti, strachy, fóbie
  • Zklidnění hyperaktivity u dětí
  • Vede k celkovému rozvoji osobnosti na psychické i fyzické úrovni
  • Vhodná pro ADHD osoby a lidi trpící Alzheimerem


Perkusní a vibrační terapie

jsou dvě rozdílné metody .

Perkusní masáž

 se používá k ovlivnování svalové tkáně a stimulaci krevního oběhu.Při této masáži se používají rychlé opakující se údery s různou intenzitou a rychlostí masážní pistolí.Je navržena k uklidnění svalů po náročném treninku.

Vibrační masáž
  jedná se o typ masáže,který má za cíl snížit celkový stres a mírně zvýšit průtok krve v těle.Masážní pistole působí mírnými vibracemi na kůži a mohou poskytnout ůlevu celého těla nebo jen lokálně.
Díky napětí a uvolnění svalů.které vibrační terapie vyvolává,mohou být zmírněny drobné bolesti a ztuhlost.

Kontraindikace:
Těhotenství
Osteoporoza
Křečové žíly


 


monikakoleckarova
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!