Karmalogie

Jestliže se objevují v datu Vašeho narození čísla 2, 4, 7, 8, 11, nebo 29, tak to jste skutečně jedním z nás.Všichni se potýkáte v životě s různými problémy. Pokud by každý z nás věděl, jakou karmu má skrytou v datu narození, nedopouštěl by se v životě mnohdy osudových omylů. Poslání karmalogie je v tom, že může lidem ulehčit život. Některým negativním záležitostem v životě se můžeme vyhnout, pokud jsme informováni. První, co máme v životě k dispozici, je datum našeho narození, matku a otce.

   V datu narození máte vše o svém životě: dětství, partnerství, schopnost či neschopnost studovat, sexualitu, vliv rodičů, možnou dominanci, duchovní otázky, finanční záležitosti, schopnost udržet peníze či prodělávat, talenty, Váš potenciál i náchylnosti k nemocem, taktéž i nemoci dědičné – rodové.

   Hannah J. Nesvadba – založila školu karmické numerologie, která fungovala v Olomouci. Nyní je v Praze. Od roku 1994 se zabývá numerologií a má 19 let praxe v tomto oboru. 10 let prováděla výzkum dat narození svých klientů z karmického hlediska a vydala několik knih o karmické numeralogii.